השכרת קריוקי

ערב קריוקי הוא אחד הבילויים היותר מהנים והפך בשנים האחרונות לאטרקציה אמיתית. חברת קריוקי סנטר מעמידה לרשות לקוחותיה ציוד קריוקי להשכרה או למכירה, החל ממערכות פשוטות יחסית ועד למערכות מקצועיות. השכרת קריוקי כוללת, כמובן, את כל הציוד הנדרש: רמקולים, ציוד הגברה, בידורית, מיקרופונים, כולל מיקרופונים אלחוטיים, מיקסרים ודיסקים לקריוקי.

קריוקי להשכרה ומגוון רחב של פריטים

חברת קריוקי סנטר היא חברה ותיקה המציעה ללקוחותיה את כל פריטי הציוד הדרושים על מנת לארגן מסיבה, אירוע משפחתי או כל התכנסות אחרת ברמה הגבוהה ביותר; ציוד לקריוקי הם רק חלק מהמגוון הענק של מוצרים שהחברה מציעה ללקוחות העוסקים בהפקת אירועים ברמה המקצועית ביותר.

השכרת קריוקי או קנייה

חברת קריוקי סנטר משכירה את מגוון מוצריה ללקוחות פרטיים וכן לאנשי מקצוע מיומנים, כמו תקליטנים פרטיים או חברות המעוניינות להפיק אירוע, יום עיון וכן הלאה, ויודגש כי החברה מבצעת משלוחים לכל רחבי הארץ.

כל הציוד - קריוקי להשכרה או למכירה, ציוד הגברה, בידוריות, ציוד ייעודי לתקליטנים, תאורה וציוד אולפני - הם באיכות הגבוהה ביותר.

החברה מאמינה כי הצירוף שבין שירות מעולה ומחיר הוגן ללקוחות הוא צירוף מנצח שפעם אחר פעם הוכיח עצמו. העמוד שלפניכם מספק לכם פרטים על השכרת קריוקי, וכל שנותר לכם הוא ליצור קשר ומי מנציגי החברה יחזור אליכם בהקדם האפשרי, תוך מתן יחס אישי.

 


חבילת קריוקי GOLD להשכרה

חבילת קריוקי GOLD להשכרה

החווילה כוללת: * מערכת הגברה מיקצועית ואיכותית 700 WATT. * סטנד איכותי לרמקול. * מיקסר מי..

₪499.00 מחיר לא כולל מע"מ: ₪499.00

חבילת קריוקי SILVER להשכרה

חבילת קריוקי SILVER להשכרה

החווילה כוללת: * רמקול מוגבר מיקצועי 400 WATT. * סטנד איכותי לרמקול. * מיקסר מיקצועי (הכו..

₪349.00 מחיר לא כולל מע"מ: ₪349.00

סט קריוקי נייד לשטח

סט קריוקי נייד לשטח

החווילה כוללת:    * רמקול מוגבר מיקצועי 400 WATT.  * סטנד איכותי לרמקול. &..

₪499.00 מחיר לא כולל מע"מ: ₪499.00

מוצג 1 מתוך 3 מוצרים 3 (1 עמודים)