ערכת קריוקי ניידת – מוצר פרסום ומתנה מקורית לאורחים

כאשר עורכים אירועי חברה או אירועי קידום מכירות תמיד חשוב לשלב מתן מתנה ממותגת ומקורית כמוצר פרסום. זה יכול להיות מתנה לעובדים בחברה או מתנות לאורחי האירוע וללקוחות. כאשר עורכים אירוע יפה ומושקע תמיד חשוב להעניק מתנה שמשת כמזכרת למשתתפי האירוע – מוצרי פרסום מיוחדים שיזכירו למקבלי המתנה עד כמה האירוע שעשיתם היה יפה ומושקע. בין שמדובר באירועים משמעותיים המתרחשים רק אחת לכמה שנים ובין שמדובר בכינוס עובדים לגיבוש או ללא סיבה מיוחדת  - ישנן לא מעט דרכים המאפשרות להעשיר את האירוע. במקביל להתפתחות תרבות המועדונים וההיצע ההולך וגדל של חללי תצוגה וחללי אירועים מעוצבים, ניכרת תנועה משמעותית של יציאה אל הטבע.

רבים מעדיפים לחגוג אירועי חברה בחיק הטבע וליהנות ממה שיש לטבע להציע. במקום להסתגר בתוך אולמות מוארים ומרוחקים או מערכת שמע המפוצצת את האוזניים, סביבה שמזכירה לנו סביבת העבודה שאנו כל כך רגילים אליה. ארץ ישראל מציעה על חלקיה השונים מגוון עצום של אתרים יפהפיים ומקומות קסומים בהם ניתן לחגוג אירועים לעובדים וללקוחות בגדלים והיקפים שונים. בין שמדובר באירועי צוות עובדים קטנים או ובין אם מדובר באירועים גדולים של קולגות לעסק ולקוחות חשובים, הרי שאתרי הטבע הישראליים כוללים אין ספור אפשרויות שונות ומגוונות.

על מנת להעשיר את האירוע בטבע רצוי להכין תכנית אמנותית מבעוד מועד. התכנית האמנותית תאפשר ליהנות מהאירוע ולחבר בין האנשים שאינם מכירים אחד את השני כך שהאירוע יהיה תוסס ומלא חיים. תכנית יצירתית ואמנותית לאירוע תעניק לו איכות ודינאמיות שיענגו את זמן האורחים. בין האטרקציות הפופולאריות ביותר בשנים האחרונות אנו זוכים לראות את הקריוקי, המספק שעות ארוכות של צחוק וכיף משותף בין האורחים והעובדים, גם כאשר מדובר במוזמנים שלא מכירים האחד את השני.

כמתנה יצירתית למשתתפי האירוע ואם כבר הלכנו על כיוון של ערב קריוקי אפשר לתת מזכרת מקורית, כזו שתשאיר את האירוע שהתקיים עמוק עמוק בזיכרון העובדים או האורחים. ניתן לתת ערכת קריוקי ניידת המספקת את ההנאה שעברו אורחי האירוע ביחד. את ערכת הקריוקי ניתן למתג בלוגו החברה וכך ניתן לקבל מוצר פרסום מושלם שמהווה צינור שיווק יעיל במיוחד, כזה שהאורחים שמקבלים אותו בטוח לא יזרקו או לא ישכחו.

ערכת קריוקי כמוצר פרסום או מתנה כנראה אחת המתנות היותר אהובות על אלו המעוניינים לצאת מהשגרה ולהעניק לאורחיהם את החוויה האולטימטיבית מחוץ לכתלי הבית והעיר. חיק הטבע הינו בעל השפעה חיובית משל עצמו ועל אחת כמה וכמה יש להשפעה זו משמעות כאשר נערכות בחיק הטבע פעילויות חברתיות שונות התורמות רבות להווי החברתי. פעילויות לחיק הטבע ניתן למצוא ללא גבול כאשר החשיבות היא בהתאמת האירוע לאופיים הייחודי של האורחים.

הקריוקי הנייד מאפשר לצאת מחומות העיר והבית ולתת לכשרון הטבעי להתבטא, אורחי האירוע שלכם כל כך ישמחו לקבל מתנה כזו מקורית ושימושית, לא רק להם אלא גם לבני משפחתם, מתנה כזו שתשאיר חותם לאורך זמן ותצרוב זיכרונות נעימים מהאירוע שערכתם.