מקרן קול - מידע מקצועי בטרם רכישה

מקרן קול - שאיכות סאונד ועיצוב נפגשים

מערכות סאונד באיכות גבוהה, מסכי LCD  באיכות גבוהה, פלזמה ואיכות צפייה ב HD, כל אלו הביאו אל תוך חיינו מושגים חדשים באשר לאיכות חיים והנאה טכנולוגית. אין ספק כי מערכות השמע וההקרנה החדשניות מעניקות איכויות ורגעים מרגשים ההופכים את הקולנוע לביתי לחוויה מרגשת בפני עצמו. מערכות הקולנוע הביתי הולכות ומשתפרות משנה לשנה ואנו עדים ליותר ויותר אפשרויות ההופכות את הצפייה בסרטים למהנה, לא פחות מההאזנה למוזיקרה באיכות גבוהה.

עם הביקוש ההולך וגובר למערכות שמע מתקדמות יותר ויותר השתפר גם ההיצע בתחום והטכנולוגיות המיושמות בו. כך אנו זוכים לראות יותר ויותר טכנולוגיות מתקדמות ברמה הגבוהה ביותר, המספקות איכות חיים ברמה הגבוהה. בין מגוון הטכנולוגיות הללו אנו זוכים לראות את הפופולאריות ההולכת וגואה של מקרני הקול. אלו מחליפים את מקומם של הרסיבר הישן, חמשת הרמקולים והסאב וופר שעשו את עבודתם נאמנה. למעשה, אין ספק כי הרסיבר הטוב הוא בין האיכותיים ביותר מבין מגוון הטכנולוגיות הקיימות, אולם לאור ביצועיו של מקרן הקול – אין ספק כי מדובר בעליית מדרגה משמעותית.

הפתרון הידידותי והאסתטי

מקרן הקול הינו למעשה הפתרון הידידותי ביותר כיום למעוניינים ליהנות מסאונד איכותי בבית ללא הסרבול והמורכבות של חוטים אינסופיים. במקום להתקין חיבורים רבים בכל רחבי הבית ובתוך הקירות, מקרן הקול יכול להתאים לכל אחד מהמיקומים הרבים בבית ללא כל תוספת של חוטים או התקנה מסורבלת. כך- זוכים בעליו של מקרן הקול ליהנות מסאונד איכותי, מערכת שמע מרשימה באיכויות גבוהות ואסתטיקה בעיצוב הבית. אם עד היום איכות השמע הייתה צריכה להיות על חשבון היופי והעיצוב הרי שתודות למקרן הקול ניתן ליהנות מאיכות שמע ייחודית ללא כל תוספת של מרכיבים מסורבלים.

צורתו של מקרן הקול הינה מלבנית ונמוכה, ניתן למקם אותו בכל אזור נוח ונגיש לשימוש – מתחת לטלוויזיה או מעליה, על מדף בסלון או בין הספות. מקרן קול איכותי אחד מהווה תחליף מצוין לרסיבר וחמישה רמקולים שונים כך שבני הבית יכולים ליהנות מאיכות גבוהה בלי להתפשר על האסתטיקה. מקרני הקול פועלים על בסיס הקרנת אלומות אור ממוקדות אל החדר, תוך שימוש בהחזרי קול מקירות צדדיים ואחוריים. כך מתפזרים הצלילים באוזניהם של המאזינים. תודות למערכת כיול מתקדמת יכול ממקרן הקול לפעול מצוין גם בחדרים לא סימטריים או כאשר הוא מוצב בצורה אלכסונית.